• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/spkup/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05320623851

YETİŞKİN İNGİLİZCE EĞİTİMİ

YETİŞKİN İNGİLİZCE EĞİTİMİ SEÇENEKLERİ

 

1)HİÇ İNGİLİZCE BİLMEYENLER

Program temel İngilizce kurallarından başlar ve ilk 20 saatlik programda Genel İngilizce Eğitim Materyalleri kullanılır.20 saatlik eğitim programının ardından bu kaynakların yanında İş İngilizcesi kaynaklarından yararlanılmaya başlanılır. Dersler konuşma-dinleme-okuma becerilerine yönelik olup mekanik gramer egzersizleri ve tek bir kaynak ile çalışılmamaktadır. Normal bir alıcı için bir kurluk eğitim süresi 50 saattir, öğrencilerin ders materyalleri eğitimci tarafından sağlanır.

2)İNGİLİZCE ALT YAPISI OLANLAR

Program temel İngilizce kurallarının tekrarı ile başlar ve ilk 10 saatlik programda Genel İngilizce Eğitim Materyalleri kullanılır.10 saatlik eğitim programının ardından bu kaynakların yanında İş İngilizcesi kaynaklarından yararlanılmaya başlanılır. Dersler konuşma-dinleme-okuma becerilerine yönelik olup mekanik gramer egzersizleri ve tek bir kaynak ile çalışılmamaktadır. Normal bir alıcı için bir kurluk eğitim süresi 50 saattir, öğrencilerin ders materyalleri eğitimci tarafından sağlanır.

3)ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ KUR VE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI

Tüm özel ve devlet üniversitelerinin hazırlık sınıflarının programları A1 seviyesinden itibaren takip edilmektedir. Hazırlık Atlama Sınavı ile ilgili öğrencinin genel durumuna göre özel programlama yapılmaktadır. Öğrencilerin ders materyalleri eğitimci tarafından sağlanır. Bu alanda paylaşımlı ders alabilmek için aynı üniversitede okuyor olma şartı aranmaktadır.

4-B1 veB2 SEVİYESİNE OLANLAR

A)KONU BAZLI SPEAKING DERSLERİ                              

IELTS/TOEFL gibi sınavlara hazırlanan ya da genel olarak her konuda konuşma becerisini geliştirmek isteyen kişilerin katılabileceği derslerdir. Dersler dil pasaport sınavlarında belirlenmiş toplam 12 konu ile ilgili okuma-konuşma, dinleme ve konu bazlı kelime çalışmalarını içermektedir. Ders işlenişlerinde eksik görülen gramer konuları ile ilgili konuşma dersleri hazırlanır. Bu dersler mekanik, boşluk doldurma vb gramer egzersizlerini içermez. Konunun niteliğine ve dinamiğe göre bir konu için maksimum 3 hafta süre tanınmaktadır.

B)İŞ İNGİLİZCESİ

Program başlangıç seviyesinden itibaren ITEP SINAVI, Genel İş İngilizcesi ve Sektörel İngilizce (Lojistik,Halkla İlişkiler;Medikal İnsan Kaynakları,Bankacılık vb) programları kapsamaktadır.

C)YAZMA DERSLERİ

Çeviri, ya da IELTS TOEFL  sınavlarına  yönelik makale yazım dersleri olup, konu bazlı okuma, yorumlama ve ardından yazım teknikleri ile yazma becerisini geliştirmeye dayalı bir programdır.

 D)YKS/YDS/YÖKDİL 

Bu sınavlara hazırlık programında öncelikle bir örnek sınav uyguluyor ve hedeflediğiniz not için kaç saatlik bir program almanız gerektiğini sizinel paylaşıyorum.Ardından seviyenize göre az ve öz konu anlatımlı bol soru çözümlü , bol ekstra kelime çalışmalı programınızı hazırlıyorum.